strona główna     o nas     oferta     galeria     nasi przyjaciele     panorama     kontakt    

Przystań jachtowa z całorocznym hangarem postojowym

Marina może pomieścić do 60 jachtów dowolnej wielkości i zanurzeniu do 3 metrów. Jednostki cumują przy nabrzeżu lub pomoście, wyposażonym w przyłącza elektryczne i wodne. Żeglarze cenią sobie całodobową obsługę bosmańską i dostęp do aktualnej prognozy pogody. Jachty mogą zimować na nabrzeżu i w hangarze.

Camping Marina PTTK Szczecin

Całoroczne domki kempingowe i apartamenty nad jeziorem

Malowniczo położone, wśród zieleni i kwiatów domki kempingowe tworzą atrakcyjną ofertę dla każdego turysty. Domki dwuosobowe z ogrzewanymi pokojami, dostępem do internetu wyposażone są też w łazienkę i telewizję cyfrową/ satelitarną. Camping Marina dysponuje również sześcioosobowymi domkami apartamentowymi zlokalizowanymi nad brzegiem jeziora Dąbie. Oprócz pokoju dziennego z kominkiem, aneksu kuchennego, łazienki i toalety znajdują się w nich dwie sypialnie. Łącznie Camping Marina dysponuje całorocznymi, ogrzewanymi pokojami dla 82 osób.

Pole karawaningowe - Pole namiotowe

Na zadrzewionym terenie wyposażonym w przyłącza elektryczne i wodne znajduje się pole karawaningowe ze stanowiskami dla 60 przyczep lub kamperów.
Na polu namiotowym najczęściej goszczą młodzi turyści. Mogą oni tutaj postawić do 60 namiotów.

Camping Marina PTTK Szczecin

Camping Marina PTTK Szczecin

TAWERNA z ogródkiem letnim

Dużym atutem kempingu jest TAWERNA z ogródkiem letnim. Wyśmienita kuchnia, miła obsługa i przytulne miejsce to atrakcyjna oferta całodziennego wyżywienia dla gości indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Szczecinianie i turyści chętnie organizują tutaj imprezy rodzinne, świąteczne oraz karnawałowe. Uczestniczy mają możliwość przenocować w domkach w standardzie 4**** niezależnie od pory roku.

Grupowe imprezy rekreacyjno-sportowe w plenerze

Wydzielony, oświetlony teren wraz z dużym namiotem, pełną obsługa kartingową, miejsce na ognisko oraz sprzęt do konkursów i zawodów sportowych - to fantastyczne warunki do organizowania imprez rekreacyjnych i sportowych oraz integracyjnych spotkań firmowych. Stworzone są warunki do wspinaczek alpinistycznych, występów zespołów wokalnych i instrumentalnych oraz artystów cyrkowych.

Camping Marina PTTK Szczecin
   
     

 


strona główna     o nas     oferta     galeria     nasi przyjaciele     panorama     kontakt